مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات یخچال فریزر مابه

دارای نمایندگی در سراسر تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند..

درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه 02122737566

نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال فریزر مابه

متخصصان باتجربه

اعزام تکنسین در کمتر از یک ساعت

مجموعه ی خدمات پس از فروش مابه با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در نظر دارد با اعزام تکنسین مربوطه بهترین خدمات را به شما ارائه نماید.


گارانتی خدمات

با توجه به اعتماد شما، مجموعه تعمیرات و خدمات پس از فروش مابه تمام خدمات انجام شده را به مدت 6 ماه گارانتی می نماید.

تعمیر یخچال فریزر مابه

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مابه و تعمیر ساید بای ساید مابه

یکی از برند های خاص و معروف در یخچال فریزر مارک مابه است که با وجود کیفیت بالا اما گاهی ممکن است دچار خرابی ومشکل شود که در این صورت شما برای تعمیر ساید بای ساید مابه خود حتما به یکی از نمایندگی های مجاز این برند مراجعه کنید و اینکه باید بدانید که نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مابه دارای چندین شعبه در سراسر تهران میباشد و همین امر باعث شده است که در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل مشتری مراجعه کرده و مشکل یخچال شما عزیزان را برطرف نمایند.
مجموعه ما با به کار گیری تکنسین های مجرب این اطمینان را به شما را میدهد که تعمیر کار بعد از مراجعه و بازدید دستگاه مشکل یخچال شما را تشخیص داده و تعمیر ساید بای ساید مابه شما را
به بهترین شکل و مناسب ترین قیمت انجام دهد ، لازم است بدانید از آنجا که دستگاه شما قیمت بالایی دارد و ممکن است بر اثر تشخیص اشتباه متحمل هزینه های سنگین شوید توصیه میکنیم در صورت بروز هر گونه مشکل حتما با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مابه تماس بگیرید تا هم از تجربه و هم از قیمت مناسب برای تعمیر دستگاه و تعمیر ساید بای ساید مابه خود بهره مند شوید.

نحوه کار نمایندگی تعمیریخچال فریزر

از آنجا که یخچال و ساید دستگاه هایی هستند که در صورت بروز مشکل آسایش شما عزیزان به هم خورده و این استرس که لوازم داخل آن خراب میشود و توقع این را دارید تا در اسرع وقت دستگاه شما تعمیر شود ما این اطمینان را به شما میدهیم که اگر با تماس بگیرید به دلیل داشتن چندین شعبه میتوانیم تکنسین خود را در کوتاه ترین زمان و با هماهنگی برای تعمیر ساید بای ساید مابه شما اعزام کرده تا از خراب شدن لوازم داخل یخچال مانند گوشت و مرغ و سبزیجات و… جلوگیری شود و دچار ضررو زیان نشوید.
لازم به ذکر است که در صورت بروز هر گونه مشکل ما به هیچ عنوان دستگاه شما را حمل نخواهیم کرد و در صورت نیاز فقط قطعه خراب باز شده و به کارگاه منتقل میشود و بعد از اینکه توسط مهندسین خبره مشکل دستگاه برطرف شد آن را مجددا نصب میکنند.
گاهی نیز ممکن است به دلیل آسیب های جدی قطعه دستگاه شما قابل تعمیر نمیباشد و در این صورت باید قطعه خراب تعویض شود و یکی دیگر از دلایلی که ما پیشنهاد میکنیم از خدمات
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر استفاده کنید این است که کلیه نمایندگی های مجاز از قطعات فابریک و اصل استفاده کرده و بعد از تعمیر این تضمین را به شما میدهند که دستگاه شما دوباره مثل روز اول کار کند.

تعمیر ساید مابه و نمایندگی تعمیر مابه

در ادامه به برخی از مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما بوجود بیاید اشاره میکنیم
از کار افتادن دستگاه
گاهی ممکن است برق در دستگاه وجود داشته باشد اما سرما کم و یا کلا نباشد که علت های مختلفی از جمله از کار افتادن برد ، موتور ، کم شدن گاز یخچال و از کار افتادن ترموستات و یا فن و … اشاره کرد.
داغ شدن بدنه یخچال فریزر
به دلیل وجود لوله های انتقال گاز که در بدنه موجود می باشند این مشکل به وجود می آید. این لوله ها مسئول انتقال گاز به سرتاسر یخچال فریزر می باشند. حرکت گاز و گردش آن در لوله ها باعث
ایجاد گرما در بدنه یخچال فریزر خواهد شد. در نظر داشته باشید این گرما برای نوار دور درب یخچال فریزر بسیار مفید است. زیرا باعث می شود خاصیت مغناطیسی و چسبندگی خود را از دست ندهد.
همانطور که اشاره شد این امر طبیعی است و مشکل فنی نبوده و نیاز نیست خود را نگران کنید. شما باید به یخچال فریزر و ساید بای ساید خود در اطراف فضا دهید تا هوا به خوبی گردش داشته باشد. همچنین در فصل های گرم بهتر است یخچال فریزر از دیوار در فاصله ۴۰ سانتی متر قرار گرفته باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مابه

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مابه

برفک زدن یخچال

یکی از مزایای یخچال های نوفراست این است که برفک نمیزند اما با وجود این که دستگاه شما بدون برفک است اما ممکن است گاهی با برفک دستگاه روبرو شوید و میتوان از دلایل آن به موارد زیر اشاره کرد.
مهم ترین و عمده ترین این مشکل، قرار دادن یخچال فریزر در محیط های گرم است.
ممکن است ایراد از خرابی نوار دور درب یخچال یا به علت باز و بسته کردن بیش از اندازه درب یخچال فریزر باشد.

ایراد خرابی ترموستات

عدم رعایت فاصله مناسب یخچال از پشت نسبت به دیوار باشد. این فاصله باید حداقل ۱۰ سانتی متر باشد تا هوا به صورت کامل در جریان قرار گیرد. زیرا عدم فاصله مناسب از دیوار باعث می شود موتور یخچال فریزر بیش از حد داغ شده و سیکل کاری یخچال دچار تداخل گردد.
یکی از دلایل مهم که خیلی از مشتریان این نکته را اصلا رعایت نمیکنند این است که نباید غذا ها را به صورت داغ درون یخچال قرار دهند باید به مواد غذایی اجازه دهیم کمی خنک شده و سپس به درون یخچال منتقل نماییم.

سر و صدا یخچال فریزر

یکی از مهمترین علت های سرو صدای یخچال میتواند به علت تراز نبودن آن باشد در کابین سرو صدا ایجاد کند که با تراز نمودن مشکل شما برطرف میشود.
روش تراز کردن به این صورت است که در اکثر یخچال فریزر ها در زیر کابین آنها چهار عدد پیچ برای تنظیم ارتفاع تعبیه شده است. ابتدا پیچ های پشتی یخچال را باز می کنیم و نسبت به تنظیم نمودن
آنها اقدام میکنیم. سپس باید پیچ های جلویی یخچال را تنظیم کنیم که تقریبا باید ۲ سانتی متر از پیچ های پشتی بیشتر آنها را باز نماییم. این کار برای ایجاد یک شیب ملایم به سمت انتهای
یخچال می باشد که این عمل باعث می شود وقتی درب یخچال را رها میکنید به صورت آرام بسته شود.
باید دقت نمایید که نباید این شیب خیلی زیاد باشد زیرا باعث می شود درب به شدت بسته شود و لولای درب بعد از مدتی دچار شکستگی شود، پس این نکته را همیشه در نظر داشته باشید.
دلیل شایع دیگری که باعث ایجاد سرو صدا میشود این است که فن داخل دستگاه به درستی کار نمیکند
ممکن است دلیل کار نکردن به دلیل نقص فنی در آن باشد که در این صورت برای تعمیر آن باید به نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مابه زنگ زده تا قطعه خراب را برای شما تعویض کنند.
بعد از تعویض فن و رفع مشکل نیز باید این نکته را در نظر داشته باشید که مواد غذایی را با فاصله از فن در یخچال قرار دهید تا فن بتواند هوا را به خوبی در جریان در بیاورد.

جمع شدن آب در کف یخچال فریزر

علت جمع شدن آب در کف یخچال میتواند به علت گرفتگی مسیر خروجی آب از کابین یخچال فریزر باشد. این مسیر برای آن تعبیه شده است که برفکهای آب شده به خارج از یخچال فریزر منتقل گردند که به این محفظه خروج برفک های آب شده دراین نیز گفته می شود.
یکی از علت های این گرفتگی به علت مواد غذایی است که ممکن است در سر راه مسیر خروجی آب قرار گرفته است. پیشنهاد میکنیم در مسیر خروج آب داخل یخچال فریزر (محل خروج آب دیفراست) مواد غذایی از قبیل سبزیجات قرار ندهید. البته در بعضی از مدل های یخچال فریزر یک المنت زیر اواپراتور قرار گرفته است که مخصوص ذوب کردن است. اگر این المنت سوخته باشد باعث می شود آب در کف یخچال فریزر جمع گردد.
برای رفع این مشکل پیشنهاد می شود که شلنگ های داخلی را از مواد غذایی پاک نمایید و یا مقداری آب جوش را به داخل لوله ها ریخته تا مسیر خروج آب باز گردد. اگر برایتان امکان دارد تمام
وسایل یخچال را خالی کرده و 24 ساعت دستگاه را خاموش کرده و بعد از آن مجدداٌ از دستگاه استفاده نمایید در نظر داشته باشید این مشکل میتواند در طولانی مدت باعث بو گرفتن یخچال فریزر
شما شود، پیشنهاد میکنیم هرچه زودتر نسبت به برطرف نمودن این مشکل اقدام نماییند.

کار نکردن برد یخچال فریزر

همان طور که میدانید برد دستگاه مغز دستگاه شما به حساب می آید و اگر به هر دلیلی در عملکرد آن اختلال بوجود بیاید دستگاه شما به درستی کار نخواهد کرد.
از علت های خرابی میتوان از کار افتادن برد ، سوختن خازن ، مدار و… اشاره کرد که این اتفاقات ممکن است به مرور زمان و یا نوسانات برق و … اتفاق بیفتد.
که تعمیر و یا تعویض برد کاری تخصصی است و باید توسط تکنسین مجرب تعمیر ساید بای ساید مابه انجام شود.
چنانچه مشکل دستگاه شما در موارد بالا نبود میتوانید با ما تماس گرفته تا بعد از راهنمایی در صورت نیاز در اسرع وقت برای شما تکنسین اعزام شود.
نمایندگی یخچال فریزر مابه در تمامی نقاط تهران آماده سرویس دهی میباشد و بعد از تعمیر ساید بای ساید مابه شما توسط تکنسین های شرکت کارشناسان ما با شما در ارتباط خواهند بود تا از درست شدن دستگاه شما مطمئن شوند.
در صوت مشاهده هرگونه مشکل کلی و جزئی برای ساید و یخچال فریزر خود میتوانید با نمایندگی های مجاز ما برای تعمیر ساید بای ساید مابه با همکارن مجرب ما تماس گرفته و در صورت نقص و عیب یای یخچال فریزر میتوانید با کمترین هزینه با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مابه با تکنسین مجرب نمایندگی های ما در سراسر تهران تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مابه